HC AUTOKEMPF Klatovy

Tak a máme tady další sezónu a i my se do ní opět zapojíme a budeme se těšit na nové hokejové příběhy které rádi prožijeme s našimi fanoušky a příznivci kteří nás budou i letos nadále podporovat. .

Přátelák vyšel na ,, desítku ,,

Přátelák vyšel na ,, desítku ,, - obrázek

První přátelské utkání jsme sehráli proti teamu STAVPARTNER z Třemošné.Utkání proběhlo v neděli 19.09.2010 v Třemošné v 07:45h ráno.Všem kteří se utkání zúčastnili děkuji a těm kteří nám to zkomplikovali připomínám, že jim  přibyli první trestné omluvenky.Velký dík patří Jirkovi Bouzkovy ze strany STAVPARTNER který nám pomohl doplnit naší soupisku.

Zápas začal velmi svižně a oba teamy hráli vyrovnaně.První se prosadil,ránou od modré Petr Kop dále se přidal Ondra Lincmajer a po dvaceti minutách to bylo 3:0 pro nás.Pak se hra ustálila a náš team přestal bruslit.Toho využil soupeř a vstřelil tři vyrovnávací góly.V závěru 90 minutového utkání již všem docházeli síly,přesto mi jsme jich měli o něco více a tak kanonáda střel dovršila konečného skóre na 10:3 pro HC AUTOKEMPF Klatovy.