Tak a máme tady další sezónu a i my se do ní opět zapojíme a budeme se těšit na nové hokejové příběhy které rádi prožijeme s našimi fanoušky a příznivci kteří nás budou i letos nadále podporovat. .
Tentokrát padli góly v podání našich amatérů

1:3

Tři góly ve vlastním oslabení zaskočilo i diváky

6:2

Tentokrát nás Tomahwky nezaskočili jako v prvním zápase, ale naopak jsme to byli mi kteří již v šesté minutě při první početní výhodě zásluhou Jandy vedli 1:0. Za osum sekund se na tabuli opět měnilo skóre a to díky konbinaci Vítovce s Hrachem který zvišoval na 2:0. V druhé třetině se naše hra nějak nezměnila a tak hráči Tomahawků neměli moc příležitostí jak ohrozit našeho Beču. Ve dvacáté první minutě dali o sobě vědět Sobíci kdy po kombinaci pocem kam jdeš zakončoval Luba na 3:0. Ve dvacáté šesté minutě dal o sobě vědět opět Lubomír kdy za faul podražení si šel na minutu třicet odpočnout. Tomahawky však tato výhoda spíše zaskočila, protože hned po deseti sekundách ikasovali po samostatné akci Michela 4:0. To však v tomto oslabení nebylo vše za padesát sekund opět Michel zakončuje na 5:0. Naprosto rozhozený hráči Tomahawks se nedokázali schopit a při konci našeho oslabení inkasovali díky Vítovci již po třetí 6:0. Ve třetí třetině se také hráčům Tomahawks podařilo využít početní výhodu a snížili na 6:1. Nadále jsme si vytvářeli šance však pozorný Korčík za záda již žádný puk nepustil. Naopak v poslední minutě jsme nedokázali uhlídat Hrdinu z Tomahavků a ten završil výsledek na konečných 6:2.
SESTAVA:
BEČIČKA - ČIHÁNEK, HRACH, SOBĚHART M., SOBĚHART L.,HOSNEDL, VÍTOVEC, KOPP, KURKA, JANDA, MAREŠ M., SOBOTA, MAREŠ J.,
TŘETINY: 2:0,4:0,0:2
GÓLY: SOBĚHART M. 2+2, VÍTOVEC 1+1, SOBĚHART L. 1+0, HRACH 1+0, JANDA 1+0, ČIHÁNEK 0+1, MAREŠ J. 1+0
VYLOUČENÍ: 3:3
POZNÁMKA: Využili jsme jednu početní výhodu a vstřelili jsme tři góly v oslabení. Soupeř využil jednu početní výhodu.
Nýrsko svíčky na dortu nezapálilo

2:6

Zápas začal pro nás velmi dobře protože již ve čtyřicátě sekundě jsme vedli záalsuhou Sobíka mladšího 0:1. Za tři minuty opět Michel překonává Nýrského golmana 0:2. Do konce třetiny se již nic neodehraje. Ve druhé třetině se prosazuje již po jedné minutě Hrach a navyšuje náskok na 0:3. Nýrský hráči se tentokrát nedokážou prosazovat v útočném pásmu a mají velký problém v obrané části. Tentokrát jich k zápasu dorazilo víc než sedm a tak si musli zvyknout na střídání více formací což asi nebylo výhodou. Přesto ve 25. minutě Vlach snižuje na 1:3. Však za jednu minutu díky Čihánkově dorážce opět vedeme o tři góly 1:4. Ve třetí třetině jsme ikasovali hned ve třetí minutě a vypadalo to že se Nýrsko nadechuje k závěrečnému tlaku. Za dvě minuty jejich snažení zmařil opět Michel který vzal Nýrským vítr z plachet a navýšil samostatnou akcí na 2:5. Skóre ještě upravovla svojí premiérovou trefou na postu útočníka Kurka.
SESTAVA:
BEČIČKA - ČIHÁNEK, HRACH,SOBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, VÍTOVEC, KUCHÁRIK, KOTLAN, KOPP, KURKA, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 0:2,1:2,1:2
GÓLY: SOBĚHART M. 3+1,ČIHÁNEK 1+0,HRACH 1+0,KURKA 1+0,SOBĚHART L. 0+1,SOBOTA 0+1, KOPP 0+1
VYLOUČENÍ: 2:2
POZNÁMKA: Nevyužili jsme ani jednu početní výhodu,ani soupeř nevyužil žádnou početní výhodu.

Hrdinou zápasu byl gólman Čápů Tureček

4:1

Po úvodním vhazování neuběhlo ani dvacet sekund a mi už jsme museli čelit početní nevýhodě, kterou jsme však dokázali ubránit pouhých třicet sekund když Hladík rozjásal hráče Čápů 0:1. Ve druhé minutě jsme dokázali zareagovat a v konbinaci Vítovce s Hrachem srovnali na 1:1. Další dění v první třetně bylo v celku vyrovnané a šancí na obou stranách přibývalo. Bohužel v čase 13:35 došlo při nahazování puku do brankoviště Čápů zranění gólmana Turečka který si při hlavičkování roštípal helmu a ta mu způsobila tržnou krvavou ránu. Přes hrozivě vypadající úraz se po ošetření,které výborně zvládli naše holky Zuzka s Jarkou, se Turi rozhodl zápas dohrát. V druhé třetině se již hrálo opatrně a z toho jsme těžili mi, především Lerach který překonal Turečka během jedné minuty hned dvakrát 3:1.V poslední minutě se opět prosadila rodina Soběhartů když tentokrát zakončoval ten mladší 1:4. Bohužel se po této třetině rozhodl gólman Čápů odstoupit z důvodu bolesti ze zápasu a tak utkání skončilo.
SESTAVA:
BEČIČKA - ČIHÁNEK, MAREŠ J., KOTLAN, KUCHÁRIK, JANDA, LERACH, HRACH, SOBĚHART M., SOBĚHART L ., KURKA, KOPP, VÍTOVEC, SOBOTA, MAREŠ M.
TŘETINY: 1:1,3:1,-
GÓLY: LERACH 2+0,HRACH 1+0,SOBĚHART M. 1+0,SOBĚHART L. 0+1,Vítovec 0+1
VYLOUČENÍ. 7:4
POZNÁMKA: Nevyužili jsme ani jednu početní výhodu.Soupeř využil jednu početní výhodu
Přesilovka proti HC TANGO rozhodla o výhře

2:5

Zápas proti HC TANGO byl další zkouškou jak zvládneme udržet neporazitelnost, která se při zápase z HC KINETIC otřásla v základech. První třetina byla hodně opatrná a tak skončila 0:0. Ani ve druhé třetině jsme nemohli překonat golmanem Tanga až v poslední minutě se Jandovi podařilo po nahrávce Kuchárika ho prostřelit ránou od modré. Třetí třetinu jsme nezačali zrovna nejlépe když se nám nepodařilo ubránit nejrychlejšího hráče Tanga Burcala který tak srovnal na stav 1:1. A za dvě mminuty bylo hůř když Tango zužitkovalo svojí přesilovku v podání Procházky který v pádu překonal Bečičku2:1. Však za dvě minuty zaúřadovala rodina Soběhartů která po výměně puku navýšila na 2:2. Ve třicáté sedmé minutě se nám naskytla hrát přesilovka 5:3 kterou nejdříve  zužitkoval po nahrávce Hracha Soběhart 2:3. A v zápětí již v přesilovce 5:4 právě přihrávající Hrach navýšil na 2:4. V závěru utkání se Tango nedokázalo přemluvit na větší odpor a tak Vítovec již jen upravoval na konečných 2:5. Zbytečnou nepěknou tečkou tohoto zápasu bylo udělení osobního trestu Jirkovi Sobotovi za jeho průpovídky ke straně rozhodčích.
SETAVA:
BEČIČKA - ČIHÁNEK, HRACH,S OBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, VÍTOVEC, KUCHÁRIK, KOTLAN, KOPP, KURKA, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 0:0,0:1,2:4
GÓLY: HRACH 1+2,VÍTOVEC 1+1,SOBĚHART M. 1+0,SOBĚHART L. 1+0,JANDA 1+0,SOBOTA 0+1,KUCHÁRIK 0+1
VYLOUČENÍ: 6:3+1x OT
POZNÁMKA: Využili jsme jednu početní výhodu 5:3 a následnou početní výhodu 5:4. Soupeř využil jednu početní výhodu.
Zápas proti HC KINETIC byl pro nás hororem pro Kinetic výzvou

3:4

Před zápasem jsme byli podpořit Michala v Klatovské nemocnici kde se zotavoval po náročné operaci. Zápas proti HC KINETIC je vždy pro nás noční můrou. Přesto že se letos Kineticu zatím moc nedaří je schopen se na nás dobře připravit a pořádně nás potrápit. Hned od prvních minut tomu nebylo jinak, soupeř výborně zdvojoval naše útočníky a vynikající gólman kryl hned několik vyložených šancí Hosnedla a Soběharta M.. Přesto že jsme si vytvořili tlak na bránu a převážně se hrálo v obraném pásmu Kineticu žádná snaha nebyla vyslyšena. Naopak Němec v jedenácté minutě překonal oba naše obránce a střelou mezi betony prostřelil našeho gólmana Čihánka který zaskakoval za rekreujícího se Bečičku 1:0. Ani ve druhé třetině jsme nemohli najít recept jak překonat gólmana a Jirka Sobota jen kroutil hlavou nad výborně bruslícími hráči Kineticu. Ve dvacáté páté minutě nám přálo štěstí kdy po vyhrané buly se dostal k puku Hrach a dotlačil puk za záda Jonáše 1:1. Za čtyři minuty se opět do naší obrané třetiny řítil Němec a při přechodu modré čáry dostal prostor ke střele která se opřela o tyčku brány a puk putoval za záda našeho gólmana 2:1. Opět jsme prohrávali a začali být nervozní z našeho snažení které sice bylo jednoznačné ale bez výsledku. Ve třetí třetině jsme doslova zamkli hráče Kineticu v obraném pásmu a konečně přetáhli díky Hrachovi a Vítovcovi vedení na naší stranu 2:3. Však i Kinetic si vybral chvilku štěstí kdy po vyhrané buly se dostal k puku Chalupa napřáhl a vystřeli do clonících hokejek našich beků, od těch se puk odrazil kamsi do výšin ale bohužel přistál za naprosto dezorientovaným Čihánkem 3:3. V tu chvíli nastalo neuvěřitelné drama a hra se přiostřila. Ve čtyřicáté třetí minutě se Kinetic snažil hrát v pěti a tak dostal trest za příliš mnoho hráčů, v tu chvíli také došlo k nepochopitelnému zkratu Belfína který se vydal ze střídačky na našeho Luba Soběharta a srazil ho na led. Za to byl vyloučen do konce utkání a nám nabídl možnost hrát přesilovou hru pět proti třem. Přesto Kinetic výborně bránil a přežil toto dvojnásobné oslabení, však při jednom z průniku zastavil Chalupa nedovoleně Sobotu který se dostával do vyložené šance a tak jsme opět dostali možnost hrát dvojnásobnou početní výhodu. Jedna střela za druhou do toho strkanice před bránou opět puk v rohu a zase střela na bránu asi takhle to vypadalo minutu do konce utkání,na časomíře se začalo odpočítávat posledních pět ,čtyři,tři,dva,jedna ...čas se zatavil 00:02 a Jirka Sobota a všichni sním měli zvednuté ruce nad hlavou protože dokázal zasunout puk do Jonášovo branky. Emoce některých hráčů Kineticu přesahovali meze slušného chování a obviňování z úplatků bylo opravdu nevkusné.
SESTAVA:
ČIHÁNEK - SOBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, MAREŠ M .. VÍTOVEC, HRACH, KUCHÁRIK - KOPP, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 1:0,1:1,1:3
GÓLY: HRACH 2+0,VÍTOVEC 1+1,SOBOTA 1+0,MAREŠ 0+1,SOBĚHART M. 0+1
VYLOUČENÍ: 6+1xOK.2
POZNÁMKA:
Využili jsme jednu početní výhodu 5:3,soupeř nevyužil ani jednu početní výhodu.
Vítězství se smutným koncem pro M.Martina

4:0

I v tomto zápase se proti nám postavily naši bývalý spoluhráči kterých na soupisce HC POBĚŽOVICE má celkem čtyři. Zápas byl proto prestižní pro obě strany. Do utkání jsme nastoupily s čtrnácti hráči a jedním gólmanem což znamenalo, že se musel jeden hráč střídat ob střídání. Z minulého duelu jsme si odnesly pokornou prohru a to díky především výborně chytajícího gólmana Sika Pavel který i tentokrát hájil barvy Poběžovic. Čisté konto držel do desáté minuty, kdy bombou od modré ho překonal Janda, který se trefil v této sezóně poprvé 1:0. Hned za minutu stejný hráč vyslal na výlet Soběharta M. který nedal gólmanovy Poběžovic šanci 2:0. Dvanáct sekund před koncem první třetiny zvýšil Vítovec na 3:0.Ve druhé třetině jsme hráli s jistotou a nedávali díky výborné obraně soupeřovy šanci ohrozit naší branku. Bohužel v 23 minutě kdy při průniku Martina do útočné třetiny došlo ke střetu s hráčem Poběžovic a po následném pádu se Martin plnou rychlostí řítil na mantinel který nekompromisně zastavil jeho letošní hráčskou sezónu. Bohužel při vražení do mantinelu částí ramene a hlavy došlo k velkému otřesu a nemohl hýbat s ramenem, přivolaná záchranná služba Michala ošetřila a v nemocnici pak padl jasný verdikt  otřes mozku a komplikovaná zlomenina klíční kosti. Nikomu se už do zápasu moc nechtělo  a tak jsme zápas jen se ctí k Michalovi dohráli s konečným skórem díky Hrachovo gólu  ze 40min. 4:0.

SESTAVA:
BEČIČKA - SOBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, HRACH, VÍTOVEC, MAREŠ M., KUCHÁRIK, LERACH, MARTIN, ČIHÁNEK - KOPP, JANDA, MAREŠ J., SOBOTA
TŘETINY: 3:0,0:0,1:0
GÓLY:
VÍTOVEC 1+1,JANDA 1+1,HRACH 1+0,SOBĚHART M. 1+0,SOBOTA 0+1
VYLOUČENÍ: 6:5
POZNÁMKA:
Využili jsme dvě početní výhody 5:4, soupeř nevyužil ani jednu početní výhodu.

Zápas proti mistorvi Š.L.A.H. 2013-2014 HC VIZI AUTO

2:3

Zápas proti HC VIZIAUTO je pro nás vždycky velkou výzvu se srovnat s tou úplnou špičkou soutěže Š.L.A.H. a tak jsme museli z nás vyprodukovat to nejlepší. Určitou motivací pro některé hráče mohlo být to, že ještě před dvěma lety hájily právě barvy tohoto týmu. Zápas začal opatrně a pro nás překvapivě v pomalém tempu. Obě mužstva působila na ledě spíše ospalým dojmem, než vůlí po vítězství. Však v desáté minutě se konečně rozvlnila síťka soupeřovo branky kdy Lerach bombou od modré překonal gólmana a clonící Hosnedl jen kontroloval puk  zda se dostane za brankovou čáru. Soupeř se do šancí dostával sice jen občas zato však velmi nebezpečně díky Béčovi jsme uhájily jednogólové vedení do konce třetiny. V druhé třetině se hra nezměnila a my jsme čekali kdy přijde ze soupeřovo strany nějaký tlak a také jsme se dočkali. Při vyloučení Leracha soupeř předvedl své kvality, které jako jeden z mála  při početní výhodě má a tak se mu podařilo početní výhodu využít1:1. Přestávka před třetí třetinou tak oběma týmům dávala stejné šance. Věděli jsme, že soupeř má velice zkušené hráče a určitě se bude snažit jejich zkušeností využít. Nezbývalo nám nic jiného než se snažit napadat rozehrávku a  bránit střední pásmo. Opět díky Béčovi který dokázal vychytat dvakrát zkušeného Kobzíka v individuální šanci jsme pořád mohli pomýšlet na dobrý výsledek. V 36 minutě se přes celé hřiště rozjel Sobík mladší a nikdo ho nedokázal zastavit aby vstřelil gól na 1:2. Za pět minut se nám naskytla příležitost hrát početní výhodu pět na tři. Naše přesilové hry nejsou naší silnou stránkou přesto v této výhodě jsme měli několik slibných střel a nakonec díky pěkné křižné nahrávce Hosnedla se k puku dostal Sobota a bombou překonal gólmana, však jen za jeho záda kde ale číhal pohotový Kuchárik který s přehledem dorazil puk do brány 1:3. V té chvíli se soupeř nadechl a přesně o minutu později snížil Hradeckým na 2:3. Tlak soupeře  jsme díky chytré hře převážně Sobíka mladšího dokázali jako celek ustát a soupeř se do šance srovnat výsledek ani nedostal.
SESTAVA:
BEČIČKA - HRACH, SOBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, LERACH, KUCHÁRIK, ČIHÁNEK, VÍTOVEC, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 0:1,1:0,1:2
GÓLY: SOBĚHART M. 1+0,Lerach 1+0,Kucharik 1+0,Hosnedl 0+1,Sobota 0+1
VYLOUČENÍ: 6:6
POZNÁMKA:

Využili jsme jednu početní výhodu 5:3.Soupeř využil jendu početní výhodu 5:4.

Zápas proti AHC VAČICE a našemu bývalému hráči Běldovi

4:2

Zápas proti týmu  AHC VAČICE a našemu bývalému spoluhráči Petrovi Bělíkovi mladšímu byl pro nás velkou neznámou. Bohužel se do zápasů nemohl zapojit Jindra Vitovec který si protentokrát pohmoždil záda. Ani tým Vačic neměl všechny svoje hlavni opory k dispozici a tak oba týmy vstoupily do zápasu opatrně kdy skóre po první třetině bylo 0:0. Ve  druhé třetině jsme si vytvořily několik slibných šancí však vynikající gólman Vačic odolával až do 28 minuty kdy po spolupráci Kurky se Soběhartem M. konečně překonali Periho. Soupeř neměl v této třetině výraznější šance a tak došlo na při ostření v osobních soubojích u kterých byl nejvíce vidět Bělik ml. který neunesl že jeho vražení na mantinel Sobota ustál a nenechal si nic líbyt, po té se vrhl na projíždějícího Soběharta M. a napadením ho poslal k zemi. I jeho otec přislíbil, že mu domluví však jeho domluva nejspíše vedla k rozhodčím, protože vyfasoval trest do konce utkání. Do třetí třetiny jsme tak nastupovali s jednogólovým vedením. To však trvalo jen 2 minuty a opět Sobeběhart M. kterému z pozabranky nahrál jeho tatí Luba a oklamaný gólman neměl proti střele šanci 2:0. Naši obránci Sobota a Mareš, kteří se teprve sehrávají dělali útočníkům Vačic velké problémy a tak Béča neměl moc práce, však jedna střela která byla jedním z obránců tečována zaskočila našeho gólmana a ten již nestačil zareagovat 2:1. Za dvě minuty se do šance dostal díky Hrachovo nahrávce Mareš Michal a přestože si se střelou dal na čas poslal puk mezi nohama za zádá gólmana 3:1. Soupeř dokázal za dvě minuty již sklidněným Běldou který se svoji mrštností prosadil před naším obráncem snížit na 3:2. Minutu a půl před koncem zápasu se soupeř rozhodl hrát poverplay však hned po prohrané buly Soběhart M. vypíchl puk za obránce a již mu nic nebránilo zavézt puk do prázdné branky.
SESTAVA:
BEČIČKA - VÍTOVEC, HRACH, SOBĚHART M., SOBĚHART L., HOSNEDL, LERACH, KUCHÁRIK, ČIHÁNEK, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 0:0,1:0,3:2
GÓLY: SOBĚHART M. 3+0,MAREŠ 1+0,HRACH 0+1,SOBĚHART L. 0+1,KURKA 0+1
VYLOUČENÍ: 9:7
POZNÁMKA:

Využily jsme dvě přesilové hry 5:4  a daly gól při soupeřovo poverplay, soupeř využil dvě přesilové hry 5:4.
První zápas v Š.L.A.H. proti HC TOMAHAWKS

3:5

V prvním zápase v Š.L.A.H. DVOŘÁK CUP 2014-2015 jsme narazily na tým HC TOMAHAWKS, který nás v minulém ročníku již dokázal pěkně potrápit. Ani v tomto zápase tomu nebylo jinak když  ve 23 sekundě po hrubce našeho obránce se puk dostal k Tomahawskému hráči Pelíškovy a ten přihrál nováčkovi Koubovi který se tak premiérově trefil do naší sítě. Celou třetinu i přes jednoznačnou převahu se nám nepodařilo překonat vynikajícího Korčíka který likvidoval všechno naše snažení. Ve druhé třetině se hra nezměnila a tak v 19 minutě se konečně naše snažení projevilo gólem který zařídil Hrach. Hráči Tomahawks díky naší pevné obraně si jen zřídka vytvořili šanci dostat se do naší obrané třetiny naopak naše útočná hra ve 27 a 30 minutě navýšila náš náskok díky Kotlanovi a Soběhartovi M. již na 3:0. Ve třetí třetině jsme kontrolovali hru a dále obléhali branku soupeřů, však první jsme po výborné bombě Osvalda  inkasovali my. Na to za dvě minuty udeřil náš kapitán Kopp a zase jsme vedli o dva góly. Osvald za tři minuty opět vykřesal naději Tomahawkům když bombou od modré překonal Béču. Nakonec poslední slovo měl náš Michel který upravil ve 40 minutě na konečných 5:3.
SESTAVA:
BEČIČKA - ČIHÁNEK, HRACH, SOBĚHART M., SOBĚHART L., LERACH, KUCHÁRIK, MARTIN, KOTLAN, MAREŠČ M. - KOPP, JANDA, SOBOTA, MAREŠ J.
TŘETINY: 1:0,0:3,2:2
GÓLY: SOBĚHART M. 2+1,HRACH 1+1,KOTLAN 1+0,KOPP 1+0,SOBĚHART L. 0+1,SOBOTA 0+1
VYLOUČENÍ: 2:7
DIVÁCI: 5
POZNÁMKA:
Nevyužili jsme ani jednu početní výhodu,soupeř také nevyužilo ani jednu početní výhodu.

Letos nebudem na SLÍVOVICE CUP 11.ročník

Bohužel po 5 letech nezahájíme sezónu jako po každý turnajem v malé kopané Slívovice Cup který pořádá náš gólman Béča. Bohužel nás trápí marodka a zranění a tak se díky malému počtu hráčů nezúčastníme tohoto turnaje. O to víc nás to mrzí, protože by jsme letos měli obhajovat prvenství z minulého ročníku. Soupeřům se omlouváme a vzkazujeme, že radost z naší neúčasti potrvá jenom rok, protože v příštím ročníku opět plánujeme naší účast.

HC AUTOKEMPF odstartoval sezónu 2014-2015
Do nové sezóny vstupujeme s novými posilami z řad obránců Jirkou Sobotou a Jardou Marešem oba hráči prošli hokejovou historií do úrovně Jirka kraje a Jarda okresu.Bohužel jsme nedokázali u nás udržet naší velkou oporu z minulého ročníku Petra Bělíka který odchází do týmu AHC VAČICE kde již hraje jeho Táta. Letos chceme navázat na úspěch v soutěži Š.L.A.H. a tak hlavní priorita je určená pro tuto soutěž. K pátému výročí našeho vzniku jsme si nechali vyrobyt polokošile s naším logem kdo by měl zájem o tuto košili může mě kontaktovat prostřednictvím e-mailu lubos.hosnedl@tiscali.cz . Věříme, že pokud patříte k našim příznivcům přijdete nás podpořit na některý ze zápasů Š.L.A.H. a vyburcujete nás k podání co nejlepších výkonů. Rádi vám pak poděkujeme a tomu nejlepšímu připravýme nějaký present našeho týmu.
Čekáme na vás na stadioně Klatovy kde si nás v kolonce Rozpis ledu najdete pod položkou Š.L.A.H. a zkratkou KEM. si zjistíte kdy budeme mít a s kým zápas.
Již po druhé jsme se mohli střetnout z týmem ve kterém se to jen bývalými hokejisty hemží. Zápas pro nás začal velmi dobře, když ve třetí minutě po krásné nahrávce Soběharta M. z pozabranky překonal Pericata Kurka 1:0.Hra byla velmi vyrovnaná a mi jsme plnili vše co jsme si před zápasem řekli. Hráči Vačic tak neměli jednoduché se přes naší obranu dostat aby z bezprostřední blízkosti ohrozuili naší branku. V první třetině jsme si mohli zahrát přesilovku 5:3 však našemu snažení chyběla koncovka. Naopak šest minut před koncem třetiny se do šarvátky před brankou hostů pustil Michel proti Smolíkovi z Vačic a hend bylo o rozruch postaráno. Do druhé třetiny jsme šli se stejnou taktikou a to se opět ve třetí minutě vyplatilo kdy Kurka po nahrávce Soběharta L. střelou od modré překonal nepozorného gólmana 2:0. Je vidět že si tahle formace na sebe zvyká a to velice dobře. V zápase jsme se dozvěděli, že na střídačce musí být absolutní klid a nemůžou se nějak horlivě komentovat výroky rozhodčích který si pak berou tyto výroky tak osobně že za ně udělují osobní tresty, takže je třeba si komentáře nechat buď na Facebook nebo posílat sms platí zejména pro Hosnedlíka.