HC AUTOKEMPF Klatovy

kempf nový.jpg
Tak a máme tady další sezónu a i my se do ní opět zapojíme a budeme se těšit na nové hokejové příběhy které rádi prožijeme s našimi fanoušky a příznivci kteří nás budou i letos nadále podporovat. .
Zahájení sezóny 2010-2011 - obrázek

Zahájení sezóny 2010-2011 - obrázek

Na setkání hráčů  pro sezónu 2010-2011 si team ujasnil jednotlivé cíle a směr této sezóny.Přijal nové dva členy teamu Michala Mareše a Tomáše Jandu,určil strukturu vedení a rozdal funkce.

Hlavní cíle teamu  jsou:

  • ŠUMAVSKÁ LIGA AMATÉRSKÉHO HOKEJE Klatovy
  • SLIVOVICA CUP VII.ročník - turnaj v malé kopané
  • TANGO CUP- hokejový turnaj
  • ICE ISOH CUP -hokejový turnaj

Vedlejší cíle:

  1. Přátelské utkání
  2. Esplanade cup-hokejový turnaj
  3. Chodovar Cup-hokejový turnaj

Team bude tvořit 17 hráčů 16+1 a bude vystupovat pod názvem HC AUTOKEMPF Klatovy.Barva dresů černo bílá.

SLIVOVICA CUP VII. ročník  - obrázek

SLIVOVICA CUP VII. ročník - obrázek

Pravidlem zahájení naší hokejové sezóny se stal SLIVOVICA CUP,který již po sedmé pořádá Luboš Bečička náš skvělý gólman.

Jedná se o turnaj v malé kopané pořádaný přáteli slivovice.Především jsou to teamy doktorů a kamarádů z moravy.Letos se zúčastnilo šest teamů.Našim hlavním cílem bylo se nezranit a večer to pořádně na chatě Slavoj oslavit.Obě varianty se nám podařilo splnit a čtvrté místo potvrdilo naší kvalitu z minulého ročníku.

sestava:L.HOSNEDL-komik kouč,J.LERACH-brána,T.JANDA-obrana,J.PAPOUŠEK-obrana,J.VÍTOVEC-útok,M.MARTIN-útok,K.LUDVÍK-útok,O.LINCMAJER-všude,V.ČIHÁNEK-všude 

Děkujeme všem teamům za jejich pochopení že bez hokejek jsme jako ryby  bez vody.Všem hostům penzionu Slavoj se omlouváme za naší  hlučnost při odchodu do hajan a Vláďovi Čihánkovy za jeho neočekávané umítí vozu s následnou vůní č......... .

 

První trénik proti POBĚŽOVICÍM - obrázek

První trénik proti POBĚŽOVICÍM - obrázek

První trénink v podobě malého přátelského utkání s teamem POBĚŽOVIC jsme pojali spíše jako seznámením naší výstroje s tělem,vzpoměli na co jsou brusle a že hokejka není francouzká berle.

Přesto jsme odehráli zápas celkem slušně a až na posledních pět minut,kdy  jsme inkasovali 3 góly.

Příští týden nás čeká přátelák v Třemošné a večer trénink,tak uvidíme jestli do začátku Š.L.A.H. se pořádně připravíme a našim soupeřům dáme zabrat.

Přátelák vyšel na ,, desítku ,, - obrázek

Přátelák vyšel na ,, desítku ,, - obrázek

První přátelské utkání jsme sehráli proti teamu STAVPARTNER z Třemošné.Utkání proběhlo v neděli 19.09.2010 v Třemošné v 07:45h ráno.Všem kteří se utkání zúčastnili děkuji a těm kteří nám to zkomplikovali připomínám, že jim  přibyli první trestné omluvenky.Velký dík patří Jirkovi Bouzkovy ze strany STAVPARTNER který nám pomohl doplnit naší soupisku.

Zápas začal velmi svižně a oba teamy hráli vyrovnaně.První se prosadil,ránou od modré Petr Kop dále se přidal Ondra Lincmajer a po dvaceti minutách to bylo 3:0 pro nás.Pak se hra ustálila a náš team přestal bruslit.Toho využil soupeř a vstřelil tři vyrovnávací góly.V závěru 90 minutového utkání již všem docházeli síly,přesto mi jsme jich měli o něco více a tak kanonáda střel dovršila konečného skóre na 10:3 pro HC AUTOKEMPF Klatovy.

 

Pro Ondru,..Ondro jsme s tebou - obrázek

Pro Ondru,..Ondro jsme s tebou - obrázek

Ondra Lincmajer náš spoluhráč a hlavně výborný kamarád který nikdy srandu neskazí ba naopak vždy svým ojedinělým humorem všechny pobaví ve čtvrtek 14.10.2010 havaroval na své motorce.

Při pádu do příkopu u silnice se Ondra velmi vážně zranil a musel být operován.Při operaci která trvala čtyři hodiny Ondra dvakrát bojoval o svůj život.K vzhledem jeho vážnému stavu je nyní držen v umělém spánku.

Věříme, že Ondra se jen tak nedá a svůj největší zápas vyhraje.Ondro všichni jsme s tebou  a věříme že to zvládneš.

Mgická sedmička stačila na HC HP SRŠNI - obrázek

Mgická sedmička stačila na HC HP SRŠNI - obrázek

Další naší zkouškou byl přátelák s HC HP SRŠNI  z Domažlicka.Tento team hraje domažlickou D.H.L.,která upřednostňuje pravidlo bezkontaktního hokeje.

Úvod zápasu byl velmi rychlý a nás  zaskočil,soupeř rychle bruslil a kombinoval.Náš přechod do útoku byl bez myšlenky a zakončení postrádalo přesnost a důraz.Po první přestávce si vzal slovo Béča a mi jen tiše přijímali oprávněnou kritiku.Po přestávce se naše hra konečně ustálila a naše kombinace dělala soupeřovi starosti.K závěru utkání již soupeř neměl tolik sil a tak se  skóre se zastavilo na 7:3 pro nás.K vzhledem tomu že jsme zápas odehráli  dříve než byl vymezený čas,došlo na trestné nájezdy které jsme vyhráli 5:3

 

hokejový turnaj TANGO CUP 20010 - obrázek

hokejový turnaj TANGO CUP 20010 - obrázek

26.12.2010 od 08:00h. proběhne pod heslem

" NEZRAŇ SEBE ANI NIKOHO JINÉHO "

již třetí ročník amatérského hokejového turnaje

TANGO CUP 2010

HC AUTOKEMPF KLATOVY se jakožto každý ročník zúčastní tohoto turnaje a bude se snažit bojovat o příčky nejvyžší.Tímto zveme nejen naše fanoušky ,ale i ostatní fandy hokeje k návštěvě tohoto sportovního dne.Přijďte se pochlubit dárky od ježíška,přijďte se pobavit,zanadávat,zafandit prostě si zpříjemnit tento sváteční den. 

 

Vánoce PF 2010 HC AUTOKEMPF KLATOVY

Vánoce PF 2010 HC AUTOKEMPF KLATOVY

HC AUTOKEMPF POSILUJE SVOJÍ TRÉNINKOVOU PŘÍPRAVU - obrázek

HC AUTOKEMPF POSILUJE SVOJÍ TRÉNINKOVOU PŘÍPRAVU - obrázek

K vzhledem dosavadním výsledkům a aktualního dění u ostatních teamů se HC AUTOKEMPF rozhodl rozšířit  tréninkovou přípravu o fyzickou kondici.Proto od tohoto čtvrtka vždy následně bude mít tzv.suchou přípravu v TV hala PRŮMYSLOVKA od 19:00h na jednu hodinu.Ručník a vhodná obuv podmínkou.
LEDOVÝ MIRAS CUP - obrázek

LEDOVÝ MIRAS CUP - obrázek

LEDOVÝ MIRAS CUP 3.ročník 2011

12.03.2011 se uskuteční na zimním stadionu v Klatovech

již třetí ročník ICE ISOH CUP

nově LEDOVÝ MIRAS CUP

amatérský hokejový turnaj.Na turnaj se přihlásilo sedum teamu s HC AUTOKEMPF KLATOVY.Časový harmonogram turnaje najdete po odkliknutí zobrazit celé.Přijďte podpořit náš team za cestou k obhajobě vítězství z minulého ročníku.Je pro vás připraven bohatý program zápasů,v areálu stadionu občerstvení a vstup zdarma.V tipovací soutěži o vítěze turnaje můžete vyhrát dárkovou tašku.Na vaši podporu se těší všichni hráči HC AUTOKEMPF KLATOVY. 

1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one