HC AUTOKEMPF Klatovy

kempf nový.jpg
Tak a máme tady další sezónu a i my se do ní opět zapojíme a budeme se těšit na nové hokejové příběhy které rádi prožijeme s našimi fanoušky a příznivci kteří nás budou i letos nadále podporovat. .

SLIVOVICA CUP VII. ročník

SLIVOVICA CUP VII. ročník  - obrázek

SLIVOVICA CUP VII. ročník - obrázek

Pravidlem zahájení naší hokejové sezóny se stal SLIVOVICA CUP,který již po sedmé pořádá Luboš Bečička náš skvělý gólman.

Jedná se o turnaj v malé kopané pořádaný přáteli slivovice.Především jsou to teamy doktorů a kamarádů z moravy.Letos se zúčastnilo šest teamů.Našim hlavním cílem bylo se nezranit a večer to pořádně na chatě Slavoj oslavit.Obě varianty se nám podařilo splnit a čtvrté místo potvrdilo naší kvalitu z minulého ročníku.

sestava:L.HOSNEDL-komik kouč,J.LERACH-brána,T.JANDA-obrana,J.PAPOUŠEK-obrana,J.VÍTOVEC-útok,M.MARTIN-útok,K.LUDVÍK-útok,O.LINCMAJER-všude,V.ČIHÁNEK-všude 

Děkujeme všem teamům za jejich pochopení že bez hokejek jsme jako ryby  bez vody.Všem hostům penzionu Slavoj se omlouváme za naší  hlučnost při odchodu do hajan a Vláďovi Čihánkovy za jeho neočekávané umítí vozu s následnou vůní č......... .

 

15.10.2014 12:25:08
isoh
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one