HC AUTOKEMPF Klatovy

kempf nový.jpg
Tak a máme tady další sezónu a i my se do ní opět zapojíme a budeme se těšit na nové hokejové příběhy které rádi prožijeme s našimi fanoušky a příznivci kteří nás budou i letos nadále podporovat. .

Naše počátky začínají v letech 2004 kdy jsme se začali scházet na zimním stadionu v Sušici a v teplákách stříleli na stojící kužele v brance.Po uplynutí dvou let jsme již všichni měli kompletní hokejovou výstroj a kužele vystřídali brankáři.V roce 2007 jsme se poprvé uskupili a pod názvem ATD TEAM KLATOVY absolvovali dvě sezóny amatérské S.L.H..Jakož to zkušení amatéři jsme stáli při založení Š.L.A.H. v Klatovech a pod názvem HC AUTOKEMPF KLATOVY jsme nyní jeho součástí. 

Autokempf_HC_-_hokej nová – kopie.jpg
Do sezóny 2013-2014 s novým znakem a v nových barvách. Již 5 let se HC AUTOKEMPF pohybuje na amatérské scéně ledního hokeje a tak jsme se rozhodli obměnit naše týmové barvy a vytvořit nový znak. 
P2036620 – kopie – kopie – kopie – kopie.gif
HC AUTOKEMPF Klatovy O.S. - obrázek

HC AUTOKEMPF Klatovy O.S. - obrázek

Dnem 04.10.2012 se HC AUTOKEMPF stal občanským sdružením pod oficiálním názvem
HC AUTOKEMPF Klatovy
Všem kdo se na realizaci podíleli děkujem
ATD TEAM

ATD TEAM

ATD TEAM byl první název týmu ve kterém jsme se uskupili a v kročili na amatérský led. N a těchto stránkách se můžete dozvědět o našich trpkých začátcích, prvních prohrách, výhrách ale i zajímavostí o našich ostatních aktivitách a zájmech.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one